Interesante

Availability: In Stock

RRAHESE VEZESH HMP30.A0WH

Brands:
SKU: HMP30.A0WH

L5,000,00

Kenwood ju prezanton rrahesen e dores e cila do ju thjeshtesoje punen ne maksimum.
Brumi i kekut, muffin, torta, emebelsira me kete rrahese do te behet sa hap e mbyll syte…

Përshkrim

Kenwood ju prezanton rrahesen e dores e cila do ju thjeshtesoje punen ne maksimum.
Brumi i kekut, muffin, torta, emebelsira me kete rrahese do te behet sa hap e mbyll syte.
Nje paisje e domosdoshme ne kuzhinen tuaj e cila vjen me 450W fuqi dhe 5 nivele shpejtesie.
Ngjyra e bardhe.

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 450W

NIVELET E SHPEJTESISE

NIVELET E SHPEJTESISE, 5+ PULS

NGJYRA

NGJYRA, E BARDHE

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RRAHESE VEZESH HMP30.A0WH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: RRAHESE VEZESH HMP30.A0WH L5,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved