Interesante

Availability: In Stock

Shtrydhëse agrumesh

L4,500,00

Shtrydhëse për të gjitha llojet e agrumeve, tepër praktike, cilësore dhe e thjeshtë në përdorim.

Përshkrim

  • Fuqia: 350W
  • Kapaciteti: 400 ml
  • Tepër cilësore dhe praktike në përdorim
  • Shumë e thjeshtë në pastrim
  • Shtrydh menjëherë në pak sekonda të gjitha llojet e agrumeve

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhëse agrumesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Shtrydhëse agrumesh L4,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved