Interesante

Availability: In Stock

TENXHERE MULTICOOKER LD PREMIUM

Brands:

L12,000,00

Multicooker LD Premium

Tenxhere multicooker e cila kursen kohe dhe energji. Shume perdorimeshe dhe gatuani gjithcka ne te, nga gjellet me te thjeshta deri tek ato me te veshtirat ne kete multicooker gatuhen fare thjeshte per pak minuta. Kazan inox 6 liter i cili nuk perndryshohet edhe me kalimin e kohes sepse eshte inox i paster apostafat per gatim. Kete here kjo tenxhere eshte dizajnuar dhe inxhinjeruar ne Itali. Vjen me garanci dhe siguri te plote.

Përshkrim

Multicooker LD Premium
Nje panel me shume komanda, teknologji e perparuar
Funksionet kryesore te tenxheres:
-Kazan 6 liter inox i paster dhe i  certifikuar si asnje tenxhere tjeter ne treg
-Ka 1 zgare per perdorime te vecanta kryesisht per zierje ne avull te perimeve.
-Librin e recetave ne shqip dhe manual perdorimi ne shqip.
Kjo tenxhere permban shume opsione gatimi sic jane:
Gatim ne Presion
Gatim ne Avull
Kaurdisje
Berja e kosit / kosit te frutave
Sterilizim per tenxheren dhe paisjet e bebeve
Fasulet, orizi, rizoto  e shume te tjera.

Perdoret manualisht duke i shtuar dhe ulur minutat ose automatikisht duke zgjedhur programet qe jane.

Mund te na ndiqni edhe ne YouTube me receta dhe perdorimin e saj ne kanalin e YouTube: Gatuaj me Xhenin.

1 shqyrtim për TENXHERE MULTICOOKER LD PREMIUM

  1. interesante

    Tenxherja me e mire qe kam perdorur eshte shume e shpejte ne gatim dhe gjithcka gatuaj tek ajo.

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

LD PREMIUM multicooker
You're viewing: TENXHERE MULTICOOKER LD PREMIUM L12,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved