Interesante

Availability: In Stock

SHTRYDHESE FRUTASH JE850

Brands:
SKU: JE850

L26,000,00

Shtrydhese frutash 1500W, komplet metalike. E vetmja shtrydhese qe perdoret dhe per lokale.

Përshkrim

Shtrydhese frutash 1500W, madhesia e tubit XXL. E vetmja shtrydhese qe perdoret dhe per lokale. Ajo qe e diferencon nga te tjerat eshte sasia e madhe e lengut qe nxjerr, shpejtesia e shtrydhjes, bersia maksimalisht e thate dhe pjeset e shtrydheses inox.

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 1500 W

TUBI SHTRYDHESES

TUBI SHTRYDHESES, XXL

RUBINETI

RUBINETI, ANTI RRJEDHES

NIVELET E SHPEJTESISE

NIVELET E SHPEJTESISE, 2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHTRYDHESE FRUTASH JE850”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: SHTRYDHESE FRUTASH JE850 L26,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved