Interesante

Availability: In Stock

PROSPERO +

Brands:
SKU: KHC29a.0h0

L23,000,00

PROSPERO +
Makineri per kuzhinen e cila perfshine gjithe funksionet me te domosdoshme per nje amvis!
Dhe nese po mendoni qe ju ze vend ne kuzhinen tuaj e keni shume gabim! Kjo makineri eshte dizenjuar per te kursyer hapesiren ne banakun tuaj dhe ze shume pak vend!

Fuqi motorrike 1000W
Kapaciteti i kazanit 4.3 liter
3 elika per kazanin…

Materiali: Inox.

Përshkrim

Kenwood sjell nje super mundesi per kuzhinen tuaj!

PROSPERO +
Makineri per kuzhinen e cila perfshine gjithe funksionet me te domosdoshme per nje amvis!
Dhe nese po mendoni qe ju ze vend ne kuzhinen tuaj e keni shume gabim! Kjo makineri eshte dizenjuar per te kursyer hapesiren ne banakun tuaj dhe ze shume pak vend!

Materiali: Inox.

Fuqi motorrike 1000W
Kapaciteti i kazanit 4.3 liter
3 elika per kazanin
• Ne paketim perfshihen
– Procesori ushqimor 2.1L
– Blenderi
– Shtrydhese agrumesh
– 3 disqe me nga 2 forma grirjeje

Pra kjo pajisje eshte:
• nje mikser per embelsira
• nje perzieres per brum byreku, buke, pice…
• nje rrahese per kremrat
• nje blender per smoothie, salca, supra kremoze….
• nje shtrydhese agrumesh
• nje grirese e zakonshme per fruta, perime, fara….
• nje grirese me feta (slice)
• nje grirese rende (grate)
•nje grirese me copa (shred)

Kodi: KHC29.HOWH/KM242

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 1000 W

KAPACITETI

KAPACITETI, 4.3L

ELIKA PER KAZANIN

ELIKA PER KAZANIN, 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PROSPERO +”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PROSPERO + L23,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved