Interesante

Availability: In Stock

THYESE VEZESH

L250,00

Ju sjelljim produktin me te ri Egg Cracker ( thyese vezesh)
Kjo lloj pajisje eshte me e thjeshta qe keni pare ose perdorur
Vendosni vezen ne pozicionin e shtrir, shtypni pjesen e poshtme te pajisjes dhe levozhga u nda ne dy pjese.

Categories: ,

Përshkrim

Ju ka lodhur ajo ideja qe kur duhet te gatuani veze , dhe ndjesia qe copeza te levozhges mund tju bien ne enen e gatimit?
Ju sjelljim produktin me te ri Egg Cracker ( thyese vezesh)
Kjo lloj pajisje eshte me e thjeshta qe keni pare ose perdorur
Vendosni vezen ne pozicionin e shtrir, shtypni pjesen e poshtme te pajisjes dhe levozhga u nda ne dy pjese.
Asnje copez e vogel nuk bie ne ene
Kurseni kohe dhe mundim me pajisjen Egg Cracker
Pajisja eshte mekanike, pa u dashur te karikohet apo te marre energji ne menyre tjeter

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “THYESE VEZESH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: THYESE VEZESH L250,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved