Interesante

Availability: In Stock

Multi Pro Compact

Brands:

L12,000,00

Procesori me funksionet kryesore per kuzhinen tuaj. Grirese e bollshme dhe blenderi per smoothien e fresket gjate dites.

Grirese me kapacitet 2.1 liter.

Me superfuqi 800 w.

Materiali: plastik.

Përshkrim

MULTI PRO COMPACT vjen me shume aksesore.

Grirese me kapacitet 2.1 liter

Diskun qe grin me forma ( fije ose feta )

Blenderin me kapacitet 1.2 liter

Aksesori per perzierjen e kremerave.

Me superfuqi 800 w

Mund te lahet ne lavastovilje

Dy nivele shpejtesie dhe nje puls.

Materiali: plastik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Multi Pro Compact”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Multi Pro Compact L12,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved