Interesante

Availability: In Stock

THARESE KEPUCESH

L500,00

Përshkrim

Këpucë të thata në çdo kohë, kudo.
Ju prezantojme produktin me te ri ne Interesante, THARESEN E KEPUCEVE !
Nje pajisje universale për tharjen efikase të këpucëve
Me fillimin e vjeshtës ose dimrit, popullata fillon të përjetojë probleme me lagien e herëpashershme të këpucëve. Reshjet e mëdha të shiut, breshëri, balta, lagështia dhe faktorë të tjerë natyrorë kanë një efekt të dëmshëm në këpucët tona, duke ulur ndjeshëm jetëgjatësinë e tyre. Tharja e papërshtatshme e këpucëve, për shembull, pranë sobes , prizave me korent ose me një tharëse flokësh, çon në deformim dhe dëmtim të lëkurës. Këpucët e bëra nga materiale artificiale kanë veçanërisht frikë nga këto eksperimente. Nga ana tjetër, tharja natyrale zgjat shumë. Ekziston vetëm një rrugëdalje – përdorimi i tharësve elektrikë të veçantë.
Tharëse këpucësh-është një pajisje elektrike ekonomike dhe e gjithanshme e krijuar për tharjen efektive të këpucëve. Pajisja përbëhet nga dy elemente ngrohje qeramike të lidhura në një qark elektrik, të cilat janë të vendosura në materiale plastike në formën e jastëkave origjinale të kepuceve .
Falë teknologjise se kesaj paisje , këpucët tuaja do të thahen në mënyrë të barabartë nga brenda dhe nga jashtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “THARESE KEPUCESH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: THARESE KEPUCESH L500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved