Interesante

Availability: In Stock

PAJISJE SHPINE

L700,00

Përshkrim

Paisje mbeshtetese per shpinen

🔼Lehteson menjehere dhimbjet e shpines

🔼Mbeshtetese per mesin , shtyllen kurrizore e cila ndihmon ne relaksimin e shpines

🔼Ndihmon ne eleminim te kerrusjes se kurrizit apo posturen e shtylles kurrizore

🔼E ndertuar nga material i bute, qe i jep hark shtylles kurrizore, dhe me ane te 20 goglave silikoni relakson e qeteson dhimbjet

🔼Eshte e lehte ne perdorim dhe mund te perdoret nga te gjithe

🔼5-10 minuta ne dite jane te doemosdoshme per kedo qe ka dhimbje shpine, per ata qe punojne para kompjuterit, per ata qe punojne duke ngritur pesha te renda, ose per kedo qe do te ndjej rehatine dhe eleminimin e dhimbjeve te mesit apo shpines
Rekomanduar dhe certifikuar nga mjeke te ndryshem bazuar ne efektet pozitive qe kliente dhe paciente kane pasur nga ky produkt

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PAJISJE SHPINE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PAJISJE SHPINE L700,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved