Interesante

Availability: In Stock

PAJISJE MASAZHI RELAX & TONE

SKU: RK-001

L1,500,00

Masazhatori me i kerkuar Relax and Tone

Pajisje me koka te ndryshme te cilat sherbejne per tonifikim, relaksim te muskujve dhe dobesim.

Përshkrim

Masazhatori me i kerkuar Relax and Tone

Pajisje me koka te ndryshme te cilat sherbejne per tonifikim, relaksim te muskujve dhe dobesim.
Cdo koke kryen nje funksion te ndryshem.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PAJISJE MASAZHI RELAX & TONE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PAJISJE MASAZHI RELAX & TONE L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved