Interesante

Availability: Out of Stock

Peshore Elektronike Kuzhine

L1,190,00

Per pesha te sakta dhe gramatura precize.

S’ka stok

Përshkrim

Peshore Elektronike Kuzhine.
Kombinimi perfekt i klasikes dhe ekonomikes.

Peshon sakte masa nga 1g deri ne 5 kg.
Pajisur me ekran te vogel, ku mund te dalloni lehtesisht peshen
Shum praktike per kuzhinen.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Peshore Elektronike Kuzhine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved