Interesante

Availability: In Stock

KOKE FILTRUESE ME DRITE PER RUBINET

L200,00

Koke Filtruese me drite per rubinet
Drita aktivizohet nga presioni i ujit dhe fiket automatikisht me ujin nuk eshte me elektricitet…

Përshkrim

Koke Filtruese me drite per rubinet
Drita aktivizohet nga presioni i ujit dhe fiket automatikisht me ujin nuk eshte me elektricitet.
Materiali kromues ABS, rezistencë e shkëlqyer ndaj korrozionit dhe e qëndrueshme.
Ideale për banjë ose kuzhinë për ta bere atë fantastike.
Pershtatet me shumicen e rubinetave
▪️Materiali: ABS
▪️Diametri: 25MM
▪️Madhësia : 32 * 24mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KOKE FILTRUESE ME DRITE PER RUBINET”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: KOKE FILTRUESE ME DRITE PER RUBINET L200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved