Interesante

Availability: In Stock

Robot Kuzhine Kmix

Brands:
SKU: KMX750RD

L38,000,00

Roboti ne kuti vjen me 3 lloje te ndryshme elikash ku secila ka perdorim te vecante. Mund te pergatisni embelsira pafund si dhe brumra te kripur nga me i forti deri te me i buti. roboti ka disa nivele shpejtesie dhe ju jep mundesine te beni pergatitje te ndryshme.

Përshkrim

Robot Kenwood

Kodi: KMX750RD
Kapaciteti i Kazanit 5 liter.
Fuqia Motorrike 1000W

Roboti ne kuti vjen me 3 lloje te ndryshme elikash ku secila ka perdorim te vecante.
Elika tel perdoret per rrahjen dhe perzierjen e vezeve ose perzierjen e vezeve me sheqerin si dhe per kremrat fare te bute.
Elika K perdoret per brumra gjysem te forte sic mund te jene brumi i biskotave apo i kekut.
Elika si spirale quhet edhe elika e brumit dhe me te perzihen brumra te forte si brumi i bukes; kulaci; brumi i makaronave…

Robotit mund t’i shtohen aksesore te ndryshem ekstra ne pjesen e perparme te paisjes.
Aksesoret e makaronave jane ata me te kerkuarit ku ju ndihmojne te pergatisni makaronat e fresketa shpejte dhe pa mundim.

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 1000W

ELIKA

ELIKA, 3

KAPACITETI I KAZANIT

KAPACITETI I KAZANIT, 5L

NIVELET E SHPEJTESISE

NIVELET E SHPEJTESISE, 6

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Robot Kuzhine Kmix”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Robot Kuzhine Kmix L38,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved