Interesante

Availability: Out of Stock

PAJISJE SUPE

Brands:
SKU: CBL01.000BS

L15,000,00

Kenwood gjen zgjidhjen per supen, pjaten qe s’duhet ta shmangni asnje dite nga tryeza juaj!
Thjesht hidhni perberesit dhe supa do te behet vete, pasi mbaron paisja e mban edhe te ngrohte deri ne 40 min pas perfundimit!…

S’ka stok

Përshkrim

Kenwood gjen zgjidhjen per supen, pjaten qe s’duhet ta shmangni asnje dite nga tryeza juaj!
Thjesht hidhni perberesit dhe supa do te behet vete, pasi mbaron paisja e mban edhe te ngrohte deri ne 40 min pas perfundimit!
Ka disa Opsione
1. Supa kremoze pa asnje cope
2. Supa me copa
3. Blenderi per koktejle dhe smoothie
4. Komposto ne 6 minuta
5. Vetepastrimi i paisjes
Nje pjate supe e shendetshme pa skuqje te teperta dhe te padomosdoshme tashme vjen me e thjeshte se kurre

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PAJISJE SUPE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved