Interesante

Availability: Out of Stock

XHEZVE QELQI ME KORENT

L1,300,00

Vjen xhezvja me e re ne treg
Materjali Qelq super i paster dhe higjenik
Buton On/Off
Kapaciteti 500ml

S’ka stok

Përshkrim

Xhezve Qelqi me Korent

Vjen xhezvja me e re ne treg
Materjali Qelq super i paster dhe higjenik
Buton On/Off
Kapaciteti 500ml
Fuqia 600W
Cilesia me e larte
Nxehje maksimale per 3 sekonda
Teper e thjeshte ne pastrim

 

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 600W

KAPACITETI

KAPACITETI, 500ML

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “XHEZVE QELQI ME KORENT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved