Interesante

Availability: In Stock

Rrahese elektrike qumeshti 5L

Brands:

L3,500,00

Kur teknologjia perparon, por tradita vazhdon ruhet 
Jemi te sigurt qe te gjithe kane patur ne shtepite e tyre , rrahes qumeshti dhe nga rrahja e tij perfitonit ajken ne forme gjalpi 
E njejta procedure, tashme e permisuar, ju vjen nga Interesante.al ne nje pajisje te vetme e quajtur MIKSER ELEKTRIK QUMESHTI

Përshkrim

Kur teknologjia perparon, por tradita vazhdon ruhet

Jemi te sigurt qe te gjithe kane patur ne shtepite e tyre , rrahes qumeshti dhe nga rrahja e tij perfitonit ajken ne forme gjalpi

E njejta procedure, tashme e permisuar, ju vjen nga Interesante.al ne nje pajisje te vetme e quajtur MIKSER ELEKTRIK QUMESHTI 
Kjo pajisje ben “rrahjen “ e qumeshtit deri sa ai te ajkoset .
Rrahesja e qumeshtit punon me korent, ju mjafton te hidhni qumeshtin, ta vendosni ne prize, dhe procesin ajo e kryen vete.

Kjo makineri lehteson punen, dhe ruan traditen ashtu sic ne e benim rrahjen e qumeshtit vet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrahese elektrike qumeshti 5L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Rrahese elektrike qumeshti 5L L3,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved