Interesante

Availability: Out of Stock

Shtrydhese – Slow Press Juicer Jmp600wh

Brands:
SKU: JMP600WH

L21,000,00

KENWOOD PURE JUICE ka përparësi në nxjerrjen e lëngut të frutave dhe perimeve krahasuar me shtrydhëset e tjera.

S’ka stok

Përshkrim

Ju prezantojmë shtrydhësen më të shëndetshme, me një teknologji moderne:

KENWOOD PURE JUICE ka përparësi në nxjerrjen e lëngut të frutave dhe perimeve krahasuar me shtrydhëset e tjera (84%), kjo për shkak të rrotullimit optimal me 55 rrotullime në minutë.

Sic duket, kjo shtrydhëse ka vecantinë e shtrydhjes me ngadalë, jo sic jemi mesuar në përgjithësi me fuqi shumë të madhe motorrike. Përfitimet që na ofron kjo shtrydhëse janë të shumta. Këtu marrim parasysh reduktimin maksimal deri në eleminim të oksidimit të lëngjeve. Përvec kësaj rezulton në ruajtjen e elementëve të shëndetshëm si enzimat, antioksidantë dhe lëndë ushqyese mikro.
Ndërkohë bërsine nuk keni pse ta hidhni poshtë: mund ta përdorni për përgatitjen e ushqimeve të ndryshme, si reçel, supë, kek etj.

Funksionet kryesore:

Shijoni lëng frutash të pasur me vitamina!
100% fruta dhe freski çdo ditë!
E thjeshtë në përdorim!

Informacion shtesë

LENG NATYRAL

LENG NATYRAL, 100%

FUQIA

FUQIA, 150 W

RROTULLIM OPTIMAL

RROTULLIM OPTIMAL, 60 RROTULLIME/ MINUT

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhese – Slow Press Juicer Jmp600wh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved