Interesante

Availability: Out of Stock

Raft per kepuce dhe rroba

Brands:

L2,200,00

Është një aksesor i përsosur për mobiljet e dhomës tuaj të ndenjes apo per cdo pjese tjeter te shtepise.

S’ka stok

Përshkrim

Mobilje për dhomën së ndenjes: Është një aksesor i përsosur për mobiljet e dhomës tuaj të ndenjes.

Mobilje shtëpie: I përshtatshëm për mobiljet e shtëpisë, perdoret si varëse rrobash apo per te mbajtur sende të tjera të vogla.  Ky produkt është një praktike e re e mobiljeve shtëpiake.

Raftet e palltove: Lehtë për t’u instaluar, është një raft shumëfunksional i veshjeve për ruajtjen e rrobave. Kjo raft palltosh është prej materiali hekuri dhe druri të cilësisë së lartë, i fortë dhe i qëndrueshëm.

Kjo varëse pallto është prej hekuri të cilësisë së lartë, e fortë dhe e qëndrueshme, e përshtatshme për shumicën e dekorimit të shtëpisë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Raft per kepuce dhe rroba”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved