Interesante

Availability: In Stock

DEZIFEKTUES NE FORMEN E ORES SE DORES

L200,00

Ndodhemi ne nje situate te tille kur shendetit i japim perparesi me shume se cdo gje tjeter Per te qene sa me pak te predispozuar ndaj baktereve apo viruseve, sjellim produktin me interesant dhe me te dobishem per te gjithe…

Categories: ,

Përshkrim

Ndodhemi ne nje situate te tille kur shendetit i japim perparesi me shume se cdo gje tjeter
Per te qene sa me pak te predispozuar ndaj baktereve apo viruseve, sjellim produktin me interesant dhe me te dobishem per te gjithe.
Mbajtese dezifektuesi ne formen e ores se dores
Hapsira qe ka ora , ju lejon ta mbushni me dezifektues, dhe keshtu sa here te doni te pastroni duart, e keni me te thjeshte.

Ngjyrat e disponueshme te ores: bojeqiell, roze, jeshile, e verdhe, e zeze(ne momentin qe beni porosine te pershkrimi percaktoni ngjyren qe doni)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DEZIFEKTUES NE FORMEN E ORES SE DORES”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: DEZIFEKTUES NE FORMEN E ORES SE DORES L200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved