Interesante

Availability: In Stock

Mbajtese Per Celularin Me Kapak

L800,00

Category:

Përshkrim

Mbajtese per celularin kunder lageshtires
Mund ta perdorni telefonin dhe kur jene ne banje duke bere dush, sepse uji nuk deperton brenda paisjes
Permasat e mbajteses: 19×10.5×2.8cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese Per Celularin Me Kapak”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Mbajtese Per Celularin Me Kapak L800,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved