Interesante

Availability: In Stock

PASTRUES MAGJIK

L300,00

Categories: ,

Përshkrim

Pastruesi Magjik
Per yndyrnen e teper qe asgje nuk e lane dhe per ndryshkun ne kuzhine
Perdoret per filtrat e aspiratorit, furrat, paisjet dhe tigan e tenxhere ne kuzhine

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PASTRUES MAGJIK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PASTRUES MAGJIK L300,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved