Interesante

Availability: In Stock

Pajisje për onde

Brands:

L2,000,00

Pajisje që stilon flokun tuaj me onde në mënyrë automatike!

Categories: ,

Përshkrim

• Bën onde në mënyrë automatike
• Me fish karikimi
• Rrotullohet nga të dy anët
• Karikimi mban për 60 minuta
• Kundër djegies
• Veshje qeramike me shufër 19 mm
• Procedura është shumë e thjeshtë, mjafton të mbani shtypur butonin e ondeve dhe të prisni që ondet të formohen

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pajisje për onde”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Pajisje për onde L2,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved