Interesante

Availability: In Stock

Hekur rrobash me depozitë

L17,500,00

Hekur rrobash me depozitë 1.5 litra, me sistem avullimi të fuqishëm dhe e pajisur me pllakë qeramike tepër cilësore.

Përshkrim

  • Fuqia: 2200W
  • Pllakë super qeramike
  • Sistem i fuqishëm avullimi
  • Depozitë e konsiderueshme uji 1.5 litra
  • Sistem gradimi për temperaturën dhe avullimin
  • E pajisur me sistem pastrimi nëpërmjet një butoni
  • Avullim: 340 g/min
  • Sistem me vetë-fikje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hekur rrobash me depozitë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Hekur rrobash me depozitë L17,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved