Interesante

Availability: In Stock

Hekur Vertikal SOKANY (SK-4007)

L6,000,00

Hekur vertikal Sokany SK-4007
Tani mund ti poziciononi kemishat tuaja vertikalisht dhe nuk keni nevoje per tavoline.

Përshkrim

🔴Hekur vertikal Sokany SK-4007 🔴
▪️Tani mund ti poziciononi kemishat tuaja vertikalisht dhe nuk keni nevoje per tavoline.
▪️Hekuri garanton nje hekurosje te kompletuar dhe eliminon lehtesisht ererat dhe bakteret me nje leshim te forte te presionit te avullit.
Avulli me përshkueshmëri tepër të lartë mund të hekuros lehtësisht të gjitha llojet e pëlhurave.
I sigurt për të gjitha rrobat.
Depozita e ujit prodhon avull më efikas.
2 nivele avulli.
Kapaciteti i rezervuarit të ujit 2.2L.
Koha e fillimit të avullit 35 sekonda.
Avull i fortë i vazhdueshëm, avull deri në 35 g/min.
Dritat treguese.
Rregulloni lehtësisht lartësinë e mbajtësit që të përputhet me lartësinë.
Fuqia (W): 2200 W.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hekur Vertikal SOKANY (SK-4007)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Hekur Vertikal SOKANY (SK-4007) L6,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved