Interesante

Availability: Out of Stock

Mini Makine Qepese (SM-202A)

L2,000,00

Mini makine qepese qe do tju lehtesoje punen e qepjes se copave te holla.

E përkryer për adoleshentët, fillestarët dhe entuziastët e qepjes për të bërë punë krijuese për punime artizanale, qepje bazë dhe dekorim shtëpie.

Kurseji vetes rrugen per tek rrobaqepesja per nje rregullim te vogel qe mund ta beni me ndihmen e kesaj makine.

Mund te vendoset mbi tavoline dhe pasi ti keni futur fijen e pershtatshme mund te filloni me qepjen.

Procesi i qepjes ska qene asnjeher kaq pak i lodhshem.

S’ka stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mini Makine Qepese (SM-202A)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved