Interesante

Availability: In Stock

Ngrohese Per Duar

L490,00

Përshkrim

Ngrohese per duar me material te bute dhe te ngrohte.

Mund ti merrni me vete kudo, ne zyre ne shtepi, ne markete etj…

Sfidoni ditet e ftohta te dimrit duke ndenjur ngrohte.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ngrohese Per Duar”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Ngrohese Per Duar L490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved