Interesante

Availability: In Stock

Peshore Me Tas

L1,190,00

Përshkrim

🎉Peshore Kuzhine Elektrike qe ju ndihmon të përgatisni me saktësi të gjitha gatimet.
✔️Ne ekranin LCD do te shfaqet direkt pesha e produkteve qe ju keni shtuar ne peshore ne njesine matese qe ju deshironi. Tasi eshte i shkelqyer dhe per perzierjen e ingredienteve te ndryshem ne te.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Peshore Me Tas”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Peshore Me Tas L1,190,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved