Interesante

Availability: In Stock

APARAT TENSIONI

SKU: BK2001-3001

L1,500,00

Aparat Tensioni me Stetoskop
Kujdesuni per shendetin ne cdo kohe

Përshkrim

Aparat Tensioni me Stetoskop

Kujdesuni per shendetin ne cdo kohe
Një monitor shumë i saktë dhe i përshtatshëm per matje precize te tensionit te ulet dhe te larte.
Tonometër mekanik, i përshtatshëm për ata që nuk i besojnë teknologjisë digjitale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “APARAT TENSIONI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: APARAT TENSIONI L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved