Interesante

Availability: In Stock

TONIFIKUES TRUPI

L990,00

Përshkrim

Ju mundon celuliti
Gjithmon ka nje zgjidhje.
Ju sjellim pajisjen masazhuese Body Slimmer e cila ju ndihmon te tonifikoni pjeset e trupit, eleminoni celulitin, formesoni belin tuaj etj
Perdoreni cdo dite nga 30 min, dhe do te kenaqeni me rezultatet tuaja
Pajisja permban 3 koka masazhuese qe rrotullohen 360•
Krijo linja perfekte dhe ndjehu super me trupin tend ☺️

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TONIFIKUES TRUPI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: TONIFIKUES TRUPI L990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved