Interesante

Availability: In Stock

Mbajtese Silikoni Per Celularin

L100,00

Category:

Përshkrim

Ngjites Silikon per Celularin Tuaj
Mbajtesja me praktike e cila mund te vendoset kudo, ne makine , ne pasqyre, ne televizor ..etj
Ska nevoje per montim, thjesht mbajtesja ngjitet ne siperfaqen apo objektin qe ju doni, dhe me pas vendosni celularin tuaj
E vecanta e kesaj mbajtese silikoni, eshte qe mund ta perdorni sa here te doni, lajeni me uje te bollshem, dhe ngjitni prap celularin

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese Silikoni Per Celularin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Mbajtese Silikoni Per Celularin L100,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved