Interesante

Availability: In Stock

MBAJTESE E CELULARIT

L990,00

Inovacioni me i ri ne fushen e produkteve te smartphonave 📲
Kete here ju sjellim mbajtesen e celularit e cila eshte vertet nje #Robot #Kameraman 📸
Paisja ju mundeson te vendosni celularin, dhe te eksploroni me videot me te bukura qe ju doni…

Përshkrim

Inovacioni me i ri ne fushen e produkteve te smartphonave 📲
Kete here ju sjellim mbajtesen e celularit e cila eshte vertet nje #Robot #Kameraman 📸
Paisja ju mundeson te vendosni celularin, dhe te eksploroni me videot me te bukura qe ju doni.
Perdorim i thjeshte:
•shkarkoni aplikacionin e mbajteses ne celularin tuaj (aplikacioni gjendet ne manualin perdorimit) PlayStore/AppStore
•vendosni celularin ne paisje (ne pozicion vertikal ose horizontal)
•ndizni mbajtesen me ane te butonit, dhe prisni qe drita e kuqe e saj te pulsoje
•pasi keni lidhur celularin tuaj me paisjen me ane te bluetoothit, hapni kameren e celularit, dhe mund te beni video ose foto.
•mbajtesja leviz 360 grad, dhe fokuson objekte, njerez, kafshe, dhe me cdo levizje te tyre, leviz dhe mbajtesja bashke me celularin.
Nje gjenerate e re teknologjike e cila vjen per ju

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MBAJTESE E CELULARIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: MBAJTESE E CELULARIT L990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved