Interesante

Availability: In Stock

LLAMPA PER DEZIFEKTIM MODELI GJYSEMHENE

L2,000,00

Llampa Per Dezifektim modeli Gjysemhene
Vijne per here te pare ne Shqiperi llampat me fuqi UV dhe O³
1. Sterilizim, denzifektim dhe heq merimangat dhe insektet e tjera
Eleminon 99.9% #viruset dhe #bakteriet
2. UV + Ozone (O³) nuk len asnje cep te ambjentit pa e sterilizuar
3. Pastron Ajrin
4. E pershtatshme per shtepi, shkolla, bare, restorante, spitale, zyra, kopshte etj……

Categories: ,

Përshkrim

Llampa Per Dezifektim modeli Gjysemhene
Vijne per here te pare ne Shqiperi llampat me fuqi UV dhe O³
1. Sterilizim, denzifektim dhe heq merimangat dhe insektet e tjera
Eleminon 99.9% #viruset dhe #bakteriet
2. UV + Ozone (O³) nuk len asnje cep te ambjentit pa e sterilizuar
3. Pastron Ajrin
4. E pershtatshme per shtepi, shkolla, bare, restorante, spitale, zyra, kopshte etj…
Maximumi i siperfaqes qe denzifekton dhe sterilizon kjo paisje eshte per 40m²
Kjo paisje shoqerohet edhe me pult e cila mund te gradohet per 15min, 30 min ose 60 min sipas ambjentit ku ju e vendosni
Temperatura e ambjentit kur ju vendosni llampen ne pune duhet te jete midis 20⁰C – 40⁰C
🚫KUJDES: Eshte shume e rendesishme qe ne momentin qe kjo llamp futet ne pune te mos ket njeri ne ambjent sepse Ozoni ka fuqi te madhe per te zhdukur bakteriet, prandaj rekomandohet qe kafshet shtepiake, femijet dhe te gjithe njerezit te mos jen ne shtepi ne momentin qe aplikojne llampen!
Dhe pasi kjo llamp ka kryek punen e saj duhet qe te hapen dritaret e shtepise dhe dyert per rreth 40 minuta qe te ajroset ambjenti!
Mund te perdoret ne tualet, ne dhomen e gjumit per rrobat, krevatin, shtrojat etj… ne dhomen e ndenjies, ne zyra etj…

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LLAMPA PER DEZIFEKTIM MODELI GJYSEMHENE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: LLAMPA PER DEZIFEKTIM MODELI GJYSEMHENE L2,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved