Interesante

Availability: In Stock

Mbajtese Per Deren

L400,00

Category:

Përshkrim

Mbajtese per deren
Nuk lejon qe dera te perplaset nese fryn ere apo nese femijet e perplasin fort
E thjeshte dhe estetikisht e perdorshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese Per Deren”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Mbajtese Per Deren L400,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved