Interesante

Availability: In Stock

Mini Projektor

L6,990,00

Shijoni filma, video, dokumentar etj.. njesoj si ne kinema.

Category:

Përshkrim

Ky mini projektor LED është i lehtë dhe i lëvizshëm.

Ai permban rezolucion 320*240, dhe video 720p / 1080p për t’ju ​​ofruar filma me definicion të lartë.

I pajisur me vend për kartë HD, USB, AV dhe TF, i lehtë për t’u lidhur me Laptop, PC, disk USB, TF Card, DVD, etj.

Mund të shikoni video ose filma të preferuar me ekran më të madh.

Produkti ofron 10-60 inch madhesi imazhi dhe 1.0-2.8m distancë projektimi, gjithashtu mund të zgjidhni madhësinë optimale të figurës duke rregulluar distancën.

Gjithashtu, me telekomandë, ju mund të shijoni një pamje vizuale dhe audio kur jeni shtrirë në divan, shumë i përshtatshëm për tu komanduar.

Ky projektor Do t’ju sjellë shumë komoditet dhe përvojë të lehte të përdorimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mini Projektor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Mini Projektor L6,990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved