Interesante

Availability: Out of Stock

Makinë qethëse (VGR V-271)

L2,000,00

Makinë prerëse flokësh VGR 271

Makinë e rikarikueshme me USB

Arrini përvojën më të mirë të prerjes së flokëve me këtë makinë flokësh profesionale të rikarikueshme VGR. Është i pajisur me 4 nivele gjatësie për t’ju ndihmuar të merrni format më të mira dhe më të sakta për flokët tuaj.

S’ka stok

Përshkrim

Gama e prerjes 0,5 deri në 12 mm ofron prerje efikase.
Ka një kohëzgjatje prej 150 minutash, duke e bërë atë një domosdoshmëri për më tepër, është perfekt për pjesët e ndjeshme.
Teknologjia e përpunimit me kënd R për të mbrojtur lëkurën
Koka e shkëputshme e bën atë të lehtë për t’u pastruar dhe jo alergjik
Vjen me bateri të integruar të rikarikueshme 600 mAH, një kohë të plotë karikimi 2 orë për të ofruar rreth 150 minuta perdorim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makinë qethëse (VGR V-271)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved