Interesante

Availability: In Stock

MAKINE QETHESE PRO GEMEI

SKU: GM-6103

L1,500,00

Perfeksioni i makines qethese eshte modeli GM-6103

Krijuar enkas per nje performance te larte perdorimi dhe per ti dhene pamjen e merituar cdo mashkulli.

Përshkrim

Perfeksioni i makines qethese eshte modeli GM-6103

Krijuar enkas per nje performance te larte perdorimi dhe per ti dhene pamjen e merituar cdo mashkulli.
Makina qethese eshte profesionale, me karikim.
Per te kompletuar setin, ne paketim ju vjen gjithashtu nje gershere dhe nje kreher.
Gjatesit e ndryshueshme nga 3mm-6mm.
Perdoret me karikim dhe korent.

Informacion shtesë

GJATESIT

GJATESIT, E NDRYSHUESHME 3-6mm

PERDORIMI

PERDORIMI, ME KORENT DHE KARIKIM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MAKINE QETHESE PRO GEMEI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: MAKINE QETHESE PRO GEMEI L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved