Interesante

Availability: In Stock

Depilator Km-189

SKU: KM-189A

L1,500,00

DEPILATOR KEMEI.

Me dy nivele shpejtesie
Eleminon qimet duke i shkulur ato nga rrenja

Përshkrim

DEPILATOR KEMEI.

Me dy nivele shpejtesie
Eleminon qimet duke i shkulur ato nga rrenja
Mund ta karikoni dhe ta perdorni kur ju duhet
Shkul qimet pa irrituar lekuren
Teper praktik ne perdorim dhe pastrim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Depilator Km-189”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Depilator Km-189 L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved