Interesante

Availability: In Stock

Kreher Mjekre

L1,000,00

Krehër dhe Drejtues Mjekrash Elektrik

Modelimi Elektrik shumëfunksional

Furçë modelimi për meshkuj

Jo vetëm një krehër flokësh elektrike për meshkuj, por përdoret edhe si krehër për rregullimin e mjekrës. Funksionon shkëlqyeshëm për lloje të ndryshme të mjekrës, kaçurrela, e gjatë ose e shkurtër, etj.

 

 

Përshkrim

Jepini volum flokëve të drejta  dhe drejtoni flokët kaçurrelë
•Pa dëmtim të flokëve
•I sigurt për t’u përdorur: Krehri vepron si një mbulesë mbrojtëse kundër pllakës ngrohëse për të parandaluar djegien e tepërt të flokëve
•E lehtë për t’u përdorur: Thjesht krehni për të rregulluar flokët tuaj të çrregullt
•Ngrohje e shpejtë: Ngrohet paraprakisht brenda 15 sekondave
• Qëndrueshmëri e gjatë: Efekt mahnitës i ruajtur gjatë gjithë ditës
•Dorezë e lehtë dhe ergonomike: E rehatshme për t’u kapur pa u ndjerë
•E PERSHTATSHME ME LLOJE TE NDRYSHME TE FLOKEVE
•Ky rregullues i mjekrës mund të përdoret për meshkujt me lloje të ndryshme mjekërr. Kaçurrela, e hollë, e trashë, e sheshtë, e drejtë, e gjatë ose e shkurtër etj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kreher Mjekre”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Kreher Mjekre L1,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved