Interesante

Availability: In Stock

MASHE E PESEFISHT

L1,700,00

Mashe e pesefishte qeramike me nxehtesi maksimale 220 grade C. 5 kunjat qeramike do te bejne cudira ne flokun tuaj dhe do te duket iushqyer dhe plot shkelqim.

Categories: ,

Përshkrim

Mashe e pesefishte
Kodi: Km-1110
Mashe e pesfishte per onde me vale
Stiloni floket tuaj sipas deshires, duke ju dhene formen e valeve dhe ondeve te medha teper natyrale
Materjali i kunjave eshte qeramik i cili e mbron flokun maksimalisht

Fuqia 90W
Nxehtesi maksimale 220 grade C
Nxehtesi minimale 170 grade C
kordoni i gjate 1.8m.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MASHE E PESEFISHT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: MASHE E PESEFISHT L1,700,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved