Interesante

Availability: In Stock

Kreher – Tharese me Rrotullim V-494

L2,500,00

Stiloni floket tuaj, qofte dhe floket e lagur pasi dilni nga dushi, sepse kreheri eshte i pajisur me teknologji 3ne1, kreh, than dhe  drejton floket ne kohe te shkurter dhe pa i demtuar.

Categories: ,

Përshkrim

Ky model kreheri kryen 3 funksione ne floket tuaja.
Perdoret pasi floket jane lare, i mbeshtillni me nje peshqir per t’i larguar ujin e tepert dhe me pas me kete kreher , mund t’i krihni, dhe pastaj edhe i thani edhe i drejtoni njekohesisht.
Floku nuk digjet, nuk elektrizohet dhe rri plot shkelqim dhe i shendetshem.
“Dhembezat” e kreherit jane ne forme furce e bute, qe nuk i demton floket.
Per stilim flokesh te shpejte dhe pa i demtuar.
Me tre levizje gradimi, sipas deshires e gradoni ne 3 nivele shpejtesie dhe temperature .
Fuqia 800W

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kreher – Tharese me Rrotullim V-494”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Kreher – Tharese me Rrotullim V-494 L2,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved