Interesante

Availability: In Stock

Makinë qethëse V-Benz(V-6091)

L1,500,00

Makinë qethëse V-Benz(V-6091)

Makinë e rikarikueshme

Arrini përvojën më të mirë të prerjes së flokëve me këtë makinë flokësh profesionale të rikarikueshme . Është i pershtatshem për t’ju ndihmuar të merrni format më të mira dhe më të sakta për flokët tuaj.

Përshkrim

Ka një kohëzgjatje prej 150 minutash, duke e bërë atë një domosdoshmëri për më tepër, është perfekt për pjesët e ndjeshme.
Teknologjia e avancuar për të mbrojtur lëkurën
Koka e shkëputshme e bën atë të lehtë për t’u pastruar dhe jo alergjik
Vjen me bateri të integruar të rikarikueshme, një kohë të plotë karikimi 1.5 orë për të ofruar rreth 150 minuta perdorim pa nderprerje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makinë qethëse V-Benz(V-6091)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makinë qethëse V-Benz(V-6091) L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved