Interesante

Availability: In Stock

KREM DEPILIMI

L700,00

Shijo plazhin dhe ditet e nxehta te veres me kembe perfekte.
Krem depilimi per nje lekure te paster dhe te bute ….

Përshkrim

Krem per te hequr qimet
Shijo plazhin dhe ditet e nxehta te veres me kembe perfekte.
Krem depilimi per nje lekure te paster dhe te bute .
KREMI PER DEPILIM heq
me efikasitet qimet e padëshiruara.
Lë një ndjesi
butësie dhe në të njëjtën kohë
hidraton lëkurën. Falë aromës së
zhvilluar me ndihmën e teknologjisë
së parfumuar ofron eksperiencë të
lehtë në heqjen e qimeve.
✅1 cope 2000 leke
✅✅2 cope 3000 leke

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KREM DEPILIMI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: KREM DEPILIMI L700,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved