Interesante

Availability: In Stock

MAKINE QETHESE GEMEI

L1,000,00

Makine qethese Gemei
Kjo makine eshte perfekte qe mjekra juaj te jete e rregullt gjithmon dhe cdo qime e padeshiruar ne cdo pjese te trupit te eleminohet ne menyre perfekte duke ju len lekuren te bute pa asnje irritim

Përshkrim

Makine qethese Gemei

Kjo makine eshte perfekte qe mjekra juaj te jete e rregullt gjithmon dhe cdo qime e padeshiruar ne cdo pjese te trupit te eleminohet ne menyre perfekte duke ju len lekuren te bute pa asnje irritim
Motorr super i fuqishem
Karikohet me fishen qe ka brenda ne paketim duke mos u shqetesuar per te blere bateri here pas here
Pastron qimet ne cdo pjese te trupit dhe te fytyres
Tehe te mprehta

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MAKINE QETHESE GEMEI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: MAKINE QETHESE GEMEI L1,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved