Interesante

Availability: Out of Stock

Makinë qethëse V-Benz(V-6067)

L1,400,00

Makinë qethëse V-Benz(V-6067)

Makinë e rikarikueshme

Arrini përvojën më të mirë të prerjes së flokëve me këtë makinë flokësh profesionale të rikarikueshme . Është i pershtatshem për t’ju ndihmuar të merrni format më të mira dhe më të sakta për flokët tuaj.

S’ka stok

Përshkrim

Ka një kohëzgjatje prej 180 minutash, duke e bërë atë një domosdoshmëri për më tepër, është perfekt për pjesët e ndjeshme.
Teknologjia e avancuar për të mbrojtur lëkurën
Koka e shkëputshme e bën atë të lehtë për t’u pastruar dhe jo alergjik
Vjen me bateri të integruar të rikarikueshme, një kohë të plotë karikimi 3 orë për të ofruar rreth 180 minuta perdorim pa nderprerje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makinë qethëse V-Benz(V-6067)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved