Interesante

Availability: Out of Stock

PJASTER QERAMIKE

L1,000,00

Pjaster Qeramike Turmaline

Pjaster me Qeramik te avancuar
Perdoret per onde dhe te drejta

S’ka stok

Categories: ,

Përshkrim

Pjaster Qeramike Turmaline

Pjaster me Qeramik te avancuar
Perdoret per onde dhe te drejta
Gradimi maksimal 220⁰C
Buton On/Off
Kabell i rrotullueshem 360⁰

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PJASTER QERAMIKE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved