Interesante

Availability: In Stock

Makinë qethëse KEMEI(KM-1949)

L4,800,00

Prerëse profesionale e flokëve për meshkuj

Prerësja me teh T është një zbavitje për entuziastët e rregullimit që kërkojnë linja të qarta, të pastra dhe skaje me saktësi të mprehtë, pa asnjë pengesë apo tërheqje. Është mjaft i gjithanshëm për të trajtuar të gjitha llojet e flokëve në kokë, mjekër, trup, mustaqe dhe më gjerë, duke ju lënë me skaje të mprehta dhe një fund të butë.

Përshkrim

Treguesi inteligjent i baterisë: Prerësja e flokëve  mundësohet nga një bateri 1400 mAh që siguron 180 minuta kohë pune me një karikim të plotë. Plus, prerësja përmban një tregues të statusit të baterisë, kështu që gjithmonë do të dini se sa fuqi ju ka mbetur.
Dizajni ergonomik dhe pa kabllo: Dizajni ergonomik i prerësve të flokëve siguron një kapje të rehatshme dhe të sigurt.
Për lehtësinë tuaj më të madhe, prerësja Kemei vjen me 9 aksesorë për të përmirësuar përvojën tuaj të rregullimit. Paketa përfshin gërshërë, 3 krehër ngjitës, një furçë pastrimi, udhëzime të thjeshta për t’u ndjekur, një mbrojtës teh të zi, një krehër plastik, një kabllo karikimi USB.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makinë qethëse KEMEI(KM-1949)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makinë qethëse KEMEI(KM-1949) L4,800,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved