Interesante

Availability: In Stock

Makinë qethëse Kemei (KM-809A)

L2,500,00

Makinë qethëse Kemei KM-809A

Makinë e rikarikueshme

Arrini përvojën më të mirë të prerjes së flokëve me këtë makinë flokësh profesionale të rikarikueshme . Është i pershtatshem për t’ju ndihmuar të merrni format më të mira dhe më të sakta për flokët tuaj.

Përshkrim

Ka një kohëzgjatje prej 240minutash, duke e bërë atë një domosdoshmëri për më tepër, është perfekt për pjesët e ndjeshme.
Teknologjia e avancuar për të mbrojtur lëkurën
Koka e shkëputshme e bën atë të lehtë për t’u pastruar dhe jo alergjik
Vjen me bateri të integruar të rikarikueshme, një kohë të plotë karikimi 4 orë për të ofruar rreth 240 minuta perdorim pa nderprerje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makinë qethëse Kemei (KM-809A)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makinë qethëse Kemei (KM-809A) L2,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved