Interesante

Availability: In Stock

MASAZHUES FYTYRE

L500,00

Derma Roller

Roller per masazh fytyre
Rolleri esht i pajisur me 540 fije te vogla masazhuese

Përshkrim

Derma Roller

Roller per masazh fytyre
Rolleri esht i pajisur me 540 fije te vogla masazhuese

I testuar klinikisht per tu perdorur
•ne luftimin e rrudhave te moshes
•rigjenerimin e lekures
• stimulimin per kolagjenin e fytyres

Duhet patur kujdes:
• Nuk perdoret ne lekure te irrituar (me plage etj)
•Produkti esht vetem per perdorim individual, dhe para cdo perdorimi sterilizohet me alkol
•Perdoret duke u rrotulluar ne 4-5 drejtime ( lart poshte , majtas djathtas)
•Pas perdorimir te produktit, aplikohet kremi hidratues ne fytyre, ose mund ta aplikoni dhe gjate perdorimit te produktit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MASAZHUES FYTYRE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: MASAZHUES FYTYRE L500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved