Interesante

Availability: In Stock

Makinë qethëse Geemy (GM-1005)

L1,800,00

Makinë qethëse Geemy GM-1005

Arrini përvojën më të mirë të prerjes së flokëve me këtë makinë flokësh profesionale . Është i pershtatshem për t’ju ndihmuar të merrni format më të mira dhe më të sakta për flokët tuaj.

Përshkrim

Teknologjia e avancuar për të mbrojtur lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makinë qethëse Geemy (GM-1005)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makinë qethëse Geemy (GM-1005) L1,800,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved