Interesante

Availability: In Stock

Kostum Sportiv Fit Yoga Wear Suit Slimming

L800,00

Përshkrim

😍Kostum Sportiv Fit Yoga Wear Suit Slimming”

🔘Kostumi sportiv i dedikuar tersisht sportit te yoga-s, por jo vetem –> per palester, vrap, ecje te lire etj etj .
🔘Material elastik dhe i nderthurur me fibra qe te lejoje depertimi e ajrit dhe duke eleminuar djersitjen/aromat e pa kendshme.
🔘Material i plote, shume komode dhe mbi te gjitha fashion.
🇦🇱Transporti kudo ne Shqiperi 🇦🇱

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kostum Sportiv Fit Yoga Wear Suit Slimming”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Kostum Sportiv Fit Yoga Wear Suit Slimming L800,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved